O mnie


 
Kasia - matka, żona, fototechnik, mgr pedagogiki. Uwielbiam fotografować ludzi, ich emocje, opowiadać historie z najważniejszych chwil. Inspiracji szukam w życiu codziennym, ludziach, przyrodzie. Lubię herbatę i gorący rosół, hortensje i lawendę oraz zapach świeżego powietrza. Często szukam kluczy w torebce, telefonu i ciekawych kadrów.

Lubię minimalizm, gotowanie, nowe wyzwania i czyste kadry. Cieszę się, gdy mam wszystko zaplanowane, chociaż zdarza się, że działam bez planu.

W fotografii ślubnej zwracam uwagę, aby niczego nie pominąć. Na przygotowaniach twardo stąpam po ziemi: gdy Wasze ręce drżą ze zdenerwowania, moje - poza spustem migawki - często zapinają guziki w Waszych sukienkach. Wzruszam się przy czułych podziękowaniach rodzicom.

Zajmuję się również fotografią ciążową, dziecięcą i noworodkową. Uwielbiam fotografować kilkudniowe Maluszki. Miło mi, gdy na sesje noworodkowe po swoim ślubie przychodzą do mnie moje Pary Młode. Na co dzień wykonuję zdjęcia do wszystkich dokumentów. W mojej pracy pozostaję zawsze sobą tworząc dla Was wspomnienia. Fotografia (kreowanie obrazu) jest pasją, która szczęśliwie stała się moją pracą. Ciągle się rozwijam, w tym co robię staram się być coraz lepsza.


©Fotokos Katarzyna Kosman 2024