Oferta

Sesja roczkowa/urodzinowa

Sesja urodzinowa

Rodzinne święta przynoszą wiele radości. Zatrzymaj w obiektywie następny etap życia Twojego maluszka. Zmienił się, urósł i to już rok odkąd jesteście razem. Twoje dziecko wymaga więcej, a Ty wymagaj więcej od fotografa. Dlatego zapraszam Cię do mnie.

Zaaranżowałam scenki z urodzinowymi rekwizytami. Czekają między innymi księżyc, napis „rok”, wanienka, samolot, cyfra „jeden” i balony. Przygotowałam również imitację tortu, która wygląda jak prawdziwy.

Spotkajmy się w studio lub w plenerze. Rodzeństwo solenizanta będzie mile widziane. Zachęcam również do wykonania przynajmniej dwóch zdjęć z rodziną w komplecie. Przygotuj się pięknie. Dla dziecka zabierz dwa przebrania. Dla syna rekomenduję zabrać jeansy (fajnie wyglądają rurki), koszulkę, szelki i małą muszkę. Córeczkę najlepiej ubrać w sukienkę, sprawdzi się też komplet getry i tuniczka. Jeśli masz wątpliwości, w których ubraniach dziecko najlepiej wypadnie na zdjęciach, weź ich więcej, a pomogę Ci wybrać.

Na sesji wykorzystam swój talent czarodziejki i animatorki, i z całych sił będę rozśmieszać Twojego maluszka. Będzie intensywnie.

Po sesji prześlę Ci zdjęcia e-mailem jeszcze przed obróbką i w małym formacie. Rodzice dokonują wyboru zdjęć. Czas realizacji to zwykle 14 dni roboczych.

Pakiet 1 – 250zł

Pakiet 2 – 350zł

Pakiet 3 – 450zł

Pakiet 4 – 350zł

 
Dodatkowe ujęcie z sesji (retusz, odbitka 15x21 i wersja elektroniczna) - 25 zł.

W celu rezerwacji sesji należy skontaktować się telefonicznie. Płatność następuje w dniu sesji gotówką lub przelewem, ewentualne dodatkowe ujęcia, odbitki, zdjęcia na płótnie można opłacić przy odbiorze lub przelewem.


 
 
 

©Fotokos Katarzyna Kosman 2024