Oferta

Sesja ciążowa

Sesja ciążowa

Sesję najlepiej wykonać w momencie, gdy czujesz się dobrze, zwykle pomiędzy 28 a 34 tygodniem, gdy brzuszek jest uniesiony i zaokrąglony. W moim studio zapomnisz chociaż na chwilę o ciążowych niedogodnościach, będziesz w centrum uwagi, jak gwiazda. Jeśli chcesz, zabierz ze sobą tatę dzidziusia. Mile widziane jest również starsze rodzeństwo. Przygotuj pięknie włosy i mocniejszy makijaż. Pozwól sobie na małą przyjemność w dniu sesji - profesjonalne uczesanie i makijaż wykonane przez fachowca sprawi, że nie tylko będziesz świetnie wyglądać, ale również dobrze się czuć. Wydobędę piękno i dodam Ci pewności siebie.

Sesja trwa 1-1,5 godz. Lubię minimalizm i dlatego zdjęcia będą w prostym i klasycznym tonie. Unikam zbędnych dodatków. Przygotowałam suknie ciążowe, które podkreślają urodę i brzuszek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś założyła własne ubrania. Nie martw się, że nie będziesz umiała pozować - pokażę Ci najładniejsze ustawienia dopasowane do Twojej sylwetki. Dostrzegam szczegóły i detale, unikam sztuczności i cenię naturalność. Moim celem jest stworzenie obrazu, który jak najpiękniej przedstawi ten cudowny okres oczekiwania i wydobędzie urok kobiety.

Do wyboru mamy studio lub zaciszne miejsce plenerowe. W przypadku pogody uniemożliwiającej realizację sesji w plenerze, wykonamy ją w studiu. Oczywiście możemy też przesunąć termin na inny dzień.

Ty wybierasz liczbę i rodzaj zdjęć - portrety lub wspólne z tatą i rodzeństwem. Po sesji prześlę Ci zdjęcia e-mailem jeszcze przed obróbką i w małym formacie. Wtedy wybierzesz zdjęcia, które chciałabyś ostatecznie otrzymać. Czas realizacji to zwykle 14 dni roboczych. Każde ujęcie jest retuszowane i poddane profesjonalnej obróbce.

Pakiet Brzuszek Mini (studio lub plener) 250zł

Pakiet Brzuszek (studio lub plener) 400zł

Pakiet Brzuszek plus Maluszek 700zł

 
Dodatkowe ujęcie z sesji (retusz, odbitka 15x21 i wersja elektroniczna) - 25 zł.

W celu rezerwacji sesji należy skontaktować się telefonicznie. Płatność następuje w dniu sesji gotówką lub przelewem, ewentualne dodatkowe ujęcia, odbitki, zdjęcia na płótnie można opłacić przy odbiorze lub przelewem.


©Fotokos Katarzyna Kosman 2024