Film ślubny

Pierwsze ujęcia są wykonywane w domu Pani Młodej półtorej godziny przed uroczystością. Filmowanie trwa do oczepin (około godziny 0:30).

Jaka jest cena i co otrzymujecie?

Era długich trzygodzinnych filmów już dawno minęła. Otrzymujecie film trwający zwykle około 60 minut w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Film jest nagrany na okolicznościowy pendrive w etui. Cena to 2200zł.

Film zaczyna się 3-4 minutowym teledyskiem będącym skrótem ślubu i wesela. Później jest teledysk z przygotowania Pani Młodej do ślubu, spotkanie Pary Młodej, błogosławieństwo, uroczystości ślubne, zabawa na sali, teledysk z gośćmi na sali weselnej i najważniejsze momenty wesela aż do oczepin.

Czas oczekiwania na gotowy film to 3-5 tygodni.

Rabat

Przy jednoczesnym zamówieniu usługi foto i video otrzymujecie rabat w wysokości 100 zł na każdą usługę i prezent w postaci zdjęcia na płótnie. Łączny koszt foto i video wynosi wtedy 3900zł.

Sprzęt

Film powstaje z wykorzystaniem profesjonalnych systemów stabilizacji obrazu, które pozwalają uzyskać wysokiej jakości ujęcia: kamizelka stabilizująca, glidecam, slider, statywy. Dźwięk w kościele i na sali weselnej zapisuje dodatkowy rejestrator.

Ujęcia w plenerze w inny dzień

Ujęcia w innym dniu niż wesele (sesja fotograficzna, fragmenty do teledysków): 300 zł za każde dwie godziny filmowania.

Dojazd do plenerów położonych do 30 km od studia "Fotokos" - gratis. Ewentualne opłaty za miejsca plenerowe (bilety wstępu, zezwolenia itp.) ponosi Para Młoda.


 

Zapraszamy do przejrzenia przykładowych filmów.


 
 
 


©Fotokos Katarzyna Kosman 2018