Sesja niemowlęca

Sesja niemowlęca

Nie pozwól odejść w zapomnienie radosnym chwilom Twojego maluszka! Myślisz o wykonaniu sesji niemowlęcej, ale nie wiesz, czy jest jeszcze za wcześnie czy może już za późno. Najlepszy moment na wykonanie takiej sesji nadchodzi wtedy, gdy dziecko się uśmiecha, gdy już Cię poznaje, czyli mniej więcej od 4 do 8 miesiąca życia. Wiek jest oczywiście umowny, ale moment graniczny to wtedy, gdy dziecko siedzi samodzielnie, raczkuje, ale nie chodzi.

Luźną i swobodną atmosferę pełną czułości, przytulasków, pocałunków, wprowadzam po to, by pokazać więź, która istnieje między Wami. Sesja obejmuje zdjęcia z mamą i tatą, pokazuję również co maluszek potrafi i lubi zrobić: wkładać paluszki do buzi, unieść główkę podczas leżenia na brzuszku, uśmiechać się.

Zdjęcia wykonuję na łóżku w białej lub szaro-beżowej aranżacji. Możesz wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli wolisz białą scenerię, to ubierz rodzinę w białe, gładkie bluzki i jasne jeansy. Twój maluszek będzie miał na zdjęciach gołe nóżki - nie bój się, studio będzie ogrzane, na pewno nie zmarznie. Dysponuję również białymi sukienkami dla mam w różnych rozmiarach. Proszę jednak o wcześniejszą informację, abym mogła przygotować je dla Ciebie. Jeżeli bardziej przemawia do Ciebie szaro-beżowa aranżacja łóżka, to przygotuj dla rodziny bluzeczki w jednakowej kolorystyce, najlepiej gładkie, bez napisów, najlepiej w jasnych kolorach.

Po sesji prześlę Ci zdjęcia e-mailem jeszcze przed obróbką i w małym formacie. Rodzice dokonują wyboru zdjęć. Czas realizacji to zwykle 14 dni roboczych.

Jeśli na twarzy Twojego bobaska pojawiła się jakaś drobna wysypka lub zadrapanie, nie martw się. Każde wybrane przez Ciebie zdjęcie z sesji będzie wyretuszowane.

Pakiet Niemowlak 1 – 250zł

Pakiet Niemowlak 2 – 350zł

Pakiet Niemowlak 3 – 450zł

 
Dodatkowe ujęcie z sesji (retusz, odbitka 15x21 i wersja elektroniczna) - 25 zł.

W celu rezerwacji sesji należy skontaktować się telefonicznie. Płatność następuje w dniu sesji gotówką lub przelewem, ewentualne dodatkowe ujęcia, odbitki, zdjęcia na płótnie można opłacić przy odbiorze lub przelewem.


 
 
 


©Fotokos Katarzyna Kosman 2019