Zdjęcia ślubne

Oferta ślubna to reportaż wykonany przez jednego fotografa. Pierwsze kadry powstają półtorej godziny przed uroczystością - w domu Pani Młodej, w momencie gdy suknia jest już założona, a mama i świadkowa pomagają zapinać dodatki.

Jaka cena i co zawiera?

Cena zdjęć ślubnych to 1900zł.

W cenie reportażu fotograficznego otrzymujecie:

Fotografowanie trwa do oczepin (około godziny 0:30). Zależy mi żebyście zdjęcia mogli dostać jak najszybciej, zwykle są to 3-4 tygodnie.

Co jeszcze jest w cenie?

Gratisem jest sesja narzeczeńska nie dłuższa niż jedna godzina.

Możemy pospacerować po lesie, parku, miejskich uliczkach, miejscach w których lubicie spędzać czas. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej można wykorzystać jako prezent dla rodziców podczas wesela, w zaproszeniach ślubnych, jako dekoracje stołów lub na tablicy z rozmieszczeniem gości weselnych.

Podczas przyjęcia oprócz tradycyjnych momentów jak krojenie tortu są wykonywane również zdjęcia grupowe oraz z rodzinami.

Ustalając rozkład dnia możemy wspólnie określić najlepszy czas na ich realizację. Do 30 km od Rudy Śląskiej dojazd jest w cenie.

Zdjęcia plenerowe w inny dzień

Sesja w plenerze w inny dzień niż wesele kosztuje dodatkowo 300 zł. Otrzymujecie wtedy nie 350 a 400 zdjęć po obróbce w pełnej rozdzielczości na okolicznościowym pendrive w etui. Sesja trwa około dwóch godzin i obejmuje jedną lokalizację. Ewentualne opłaty za miejsca plenerowe (bilety wstępu, zezwolenia itp.) ponosi Para Młoda.

Rabat

Przy jednoczesnym zamówieniu usługi foto i video otrzymujecie rabat w wysokości 100 zł na każdą usługę i prezent w postaci zdjęcia na płótnie. Łączny koszt foto i video wynosi wtedy 3900zł.

Rezerwacja terminu

Jeśli się zdecydujecie to podpiszemy umowę. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zaliczki.

Albumy?

Idealnym uzupełnieniem są fotoalbumy zwane foto księgami. Format 30 x 30 cm w oprawie ze skóry eko to koszt 400zł.

Rodzice?

Jeżeli myślicie o albumach dla rodziców to mogę zaproponować mniejsze foto księgi lub foto księgi bez okładki ze skóry eko, kóre również wyglądają bardzo efektownie.


 
 
 


©Fotokos Katarzyna Kosman 2018